Partnerské vzťahy sú komplikované a z veľkej časti aj vďaka mužom. A aj keď sa možno radíte k tolerantným partnerkám, svojej polovičke by ste nemali tolerovať každý prešľap. Práve naopak. Dajte si pozor na správanie vášho partnera a tieto veci mu nikdy netolerujte.

Flirtovanie s inými ženami

Flirtovanie je vo všeobecnosti prejav záujmu, no ak je už muž zadaný, rozhodne by v jeho živote nemalo čo hľadať. A hoci zo začiatku môže vyzerať neškodne, nemusí tak aj skončiť. Neupokojujte sa preto len tým, že predsa miluje len vás a toto je len nevinný flirt. A to aj v prípade, že vám to sám povie. Pokiaľ k takej situácii dôjde, mali by ste rázne zakročiť a “zatrhnúť” mu flirtovanie s inými ženami v akejkoľvek podobe. Ak to neurobíte, nenápadne mu dávate priepustku k nevere.

Časté popíjanie alkoholu

Na alkohol nedá dosustiť asi žiadny muž. Zvykne si aj ten váš dať každý deň pohárik? A ak nie cez pracovný deň, tak cez víkend to pekne dobehne? Hoci sa k nemu možno rada pridáte, zamyslite sa občas nad tým, aké to môže mať následky najmä z dlhodobého hľadiska. Okrem toho, že si v prvom rade ničí zdravie (a spolu s ním aj vy), na druhej strane doma máte človeka, so sklonmi k alkoholizmu. Na toto si dajte veľký pozor a zastavte to už v počiatkoch. Naozaj nie je v poriadku vypiť si každý deň či každý víkend. Alkohol je totiž metla ľudstva a častokrát býva spúšťačom domáceho násilia. Takže to stopnite včas!