Nevera je pre vzťah v mnohých prípadoch zničujúca. A hoci asi nikto nejde do vzťahu s tým, že mu jeho polovička bude neverná, žiaľ, často sa to stáva. Podľa odborníkov sa nevere dokonca nemožno ani vyhnúť. Dajte si preto pozor a všímajte si správanie svojho partnera. Tieto znaky vám totiž ľahko napovedia, že skôr či neskôr vám bude neverný.

Flirtuje s inými ženami

Flirtovanie samo o sebe nie je zlé, no pri ňom si treba poriadne vymedziť adresáta. Pokiaľ váš partner flirtuje s každou druhou, zrejme to neveští nič dobré. Pokukuje po čašníčke či flirtuje s predavačkou v obchode? A to všetko ešte za vašej prítomnosti? Dajte si pozor, pretože okrem toho, že vám to môže byť maximálne nepríjemné to tiež prezradí, že oči asi nemá “len” pre vás, naopak, má výrazné sklony k nevere.

Stráži si pred vami telefón

Pre fungujúci partnerský vzťah je potrebné, aby ste si navzájom dôverovali. A to či je vo vašom vzťahu dôvera na popredných priečkach, môžete zistiť aj tým, či máte prístup k partnerovmu mobilu. Pokiaľ nemá problém s tým, ak si na ňom občas niečo pozriete, či ho (nenápadne) skontrolujete, vyhrali ste. No ak ste na opačnej strane a partner si pred vami svoj telefón stráži, má ho zamknutý či sa pri pozeraní doň od vás odvracia, môžete mať problém. V takomto vzťahu totiž o dôvere nemôžete hovoriť. A kde nie je dôvera, je veľká šanca na neveru.

Klame vám

Muž v pravom slova zmysle by mal svojej partnerke klamať len v prípade ak ju chce prekvapiť. Ak tomu teda tak nie je a vy si všímate, že váš partner sa často vykrúca a nehovorí pravdu alebo si vymýšľa, spozornite. Už to je prvotný znak toho, že pred vami nie je úprimný a niečo tají. No a ak nejde o príjemné prekvapenie, s veľkou pravdepodobnosťou za tým môže byť nevera.