Okuliare

Stereotyp okuliarov už našťastie zo spoločnosti vymizol a nepovažuje sa nedostatok. Práve naopak. Mnoho ľudí, ktorí ani okuliare nepotrebujú si ich kupujú len pre vylepšenie imidžu. Ak ste teda ich nositeľkou aj vy, ale zo zdravotných dôvodov, využite to. Ženy, ktoré nosia okuliare pôsobia inteligentnejšie a na mužov dokonca aj príťažlivejšie. Môžu slúžiť tiež ako dobrý prostriedok zvádzania.

Väčší nos

Nos vo veľkej miere dotvára celkový vzhľad tváre, preto nie je žiadnym prekvapením, že každá žena by ho chcela mať symetrický, rovný a veľkostne tak akurát. No na druhej strane práve väčší a „nedokonalý“ nos môže byť nedostatkom, ktorý mužov zaujme. Hoci je väčší a možno krivší, práve vďaka nemu ste originálna a jedinečná. Preto žiadne komplexy! Je váš a to je hlavné.

Malé prsia

Prsia sú v chápaní ženskej príťažlivosti pre mužov osobitnou kapitolou. Dalo by sa povedať, že im prikladajú význam a to najmä preto, že sú jedným z hlavných elementov, ktorý v nich evokuje ženskosť. Práve preto mnoho žien zvykne mať komplexy z toho, že nie sú dostatočne veľké, symetrické či pevné. No popravde, väčšine mužov nezáleží na tom, akú majú veľkosť, ide im skôr o to, že ich máte. A verte či nie, mužom sa omnoho viac páčia prsia, ktoré možno nie sú podľa vašich predstáv, ale sú vaše a nie nejako upravené. Muži totiž majú radi prirodzenosť, preto ani menšie prsia nepovažujte za svoj nedostatok.

Pehy

Kým sa pehy donedávna skutočne považovali za nedokonalosť, v súčasnosti sú na výslní. Pehy sa totiž považujú za akýsi aspekt originálnosti, ktorý na mužov pôsobí vzrušujúco a vášnivo. Keďže ich nemá každá žena, je šanca, že muža takáto „iná“ žena zaujme skôr. Ak máte na tvári pehy rozhodne ich nezakrývajte hrubou vrstvou make-upu. Práve naopak, dovoľte im vyniknúť. O tom svedčí aj fakt, že niektoré ženy si pehy dofarbujú alebo nechávajú tetovať. Na mužov totiž pôsobia maximálne prirodzene, originálne a sexy. 

Zahoďte preto na akékoľvek komplexy a túžbu po dokonalosti a prijmite sa taká, aká ste. Mužom sa totiž zápačite skôr vtedy, ak sa budete páčiť najskôr sama sebe.

Foto: Shutterstock