Celý deň sa tešíte na večer a na vášnivé milovanie? A predsa si nestihnete umyť vlasy, či oholiť nohy a vaše predstavy o dokonalej noci sa rozplynú? Nemusíte robiť paniku! Zistili sme za vás, ktoré veci muži pri sexe absolútne neriešia a nemusíte sa za ne hanbiť. Trúfate si tipnúť, ktoré to sú?

"Faldíky"

Milé dámy, aj muži dobre vedia, že žiadna žena nemá dokonalú postavu a proporcie v každom uhle, preto svoje malé faldíky vôbec nemusíte skrývať. Okrem toho partner si vás už vybral ako najkrajšiu ženu svojho života - a verte či nie, dobre vie aj o každom faldíku a napriek tomu si ani jeden z nich v horúcej chvíľke nevšíma. Nemusíte preto trvať na sexe po tme len preto, že sa hanbíte za svoje telo. Práve naopak, mužov rajcujú sebavedomé ženy, ktoré sa cítia vo svojom tele príťažlivo a sexy.

Ako vyzeráte “tam dole”

Tešili ste sa a patrične pripravili na sex včera, no nevyšlo to? A dnes, keď na to “tam dole” nie ste dokonale pripravená partner začne skôr, ako stihnete odbehnúť po žiletku? Rozhodne ho kvôli tomu neodmietajte. Muži skutočne neriešia, či ste “tam dole” upravená dohladka alebo máte menší porast. Užiť si kvalitný a vášnivý sex si môžete aj napriek tomu. A verte či nie, muži skutočne nebudú rátať dni, kedy ste na svoje intímne partie použili žiletku. Vo väčšine prípadov si to totiž nevšímajú.

Vôňa “tam dole”

Mnoho žien si nevie predstaviť ľahnúť si do postele bez toho, aby sa “tam dole” poriadne neosprchovali a nenavoňali. Hoci my ženy sa tak cítime príjemnejšie a atraktívnejšie, v skutočnosti si na to muži nejako extra nepotrpia. Práve naopak. Oveľa viac ich vzrušuje vaša zdravá a prirodzená vôňa ako rôzne parfumované kozmetické prípravky. Nemusíte teda pred každou nenaplánovanou “rýchlovkou” utekať navoňať svoje intímne partie. Užiť si kvalitný, ba možno kvalitnejší sex si môžete aj so svojou prirodzenou vôňou. A uvidíte, že to ocení aj váš partner.