Výber životného partnera nie je tak úplne len vecou náhody. Okrem vzájomných sympatií ho ovplyvňujú aj mnohé biologické či psychologické faktory, ktoré v konečnom dôsledku dokážu čo to napovedať. Partner po vašom boku totiž dokáže veľa prezradiť aj o vás samej. Ako je to možné? V nasledujúcich riadkoch vám to prezradíme.

Drsný chlap 

Chlap v pravom slova zmysle je podľa sterotypov chlap, ktorý si vie stáť za slovom. Je to neoblomný alfasamec, ktorý jediným udretím do stola dá do pozoru nielen partnerku, ale aj okolie či rodinu. Takýto typ muža láka submisívne ženy, ktoré potrebujú mať pocit, že ich niekto ovláda. Paradoxom však je, že ide často o úspešné a schopné ženy vo vedúcich pozíciách, ktoré len potrebujú vyvážiť chvíle, kedy vládnu ony, s chvíľami, kedy konečne niekto rozhoduje za nich.

Nežný leňoch

Ďalším typom je lenivec, ktorý sa však nedá odhaliť hneď na začiatku. Zo začiatku je väčšinou nežný, milý a pozorný, čím dáva nevedome najavo svoju časť práce, kým vy si užívate pozornosť a obskakovanie - čo v jeho ponímaní znamená lenivosť. Po čase sa však karta obráti a vy ochutnáte poriadnu dávku lenivosti, avšak z opačnej strany. Ženy, ktoré sa s touto lenivosťou dokážu vysporiadať sú poväčšine aktívne a inteligentné, pretože vedia, že koniec koncov musia aj tak všetky povinnosti zvládnuť samy.