Každá jedna (nie len) žena chce byť šťastná. Existuje teda v živote ženy niečo ako „najšťastnejší vek“? Áno. A dobrou správou je najmä fakt, že ich je hneď niekoľko. Poďme si ich spoločne predstaviť, veď možno práve jeden z nich žijete a ani o tom poriadne neviete.

15 – 24 rokov: „Nerobím si žiadne starosti"

Jedno z najšťastnejších období v živote ženy sa začína v okamihu, kedy sa vymaníme z hormonálnych otrasov puberty, ale ešte na ňu nedoľahli požiadavky dospelosti na zodpovednosť. Tento pocit šťastia v období mladých dospelých vrcholí približne v 23 rokoch života

25 – 29 rokov: „Som najkrajšia“

V tomto veku sú ženy zvyčajne najspokojnejšie so svojím vzhľadom, postavou a spoločenským životom. Ak sa v ňom práve nachádzate, nezabudnite si to naplno užívať. Avšak, pozor! Každá jedna žena je jedinečná bytosť a môže byť u nej niektorá hranica o čosi viac posunutá.

33 – 35 rokov: „Mám všetko: rodinu aj kariéru“

Okolo 33. až 34. roku života ženy začínajú riešiť veľkú tému skĺbenia práce (teda kariérneho života) a rodinného života. To je síce nesmierne naplňujúce, zároveň je však v tomto veku aj zdrojom veľkého stresu, rovnako ako finančná neistota. Ak sa vám však darí, môže to byť aj jedno z najkrajších období vášho života.