Asi nikomu netreba vysvetľovať, že po komplimentoch túži každá jedna žena. Komplimenty vedia pozdvihnúť náladu, sebavedomie a v podstate aj zblížiť. A hoci každý jeden je špecifický, existuje niekoľko, ktoré chce zaručene počuť každá žena a zaiste ju poteší. Súhlasíte?

“Si krásna”

Vnímanie ženy z mužského pohľadu a z jej vlastného je v mnohých prípadoch diametrálne odlišné. No to je v poriadku. Muži totiž vnímajú krásu ženy omnoho intenzívnejšie ako ženy. A preto, ak dostanete takýto kompliment, mali by ste si uvedomiť, že to tak naozaj je a nepodceňovať sa. Muži v otázke kráse ženy neklamú.

“Vďaka tebe som šťastný”

Urobiť muža šťastným vo svojej podstate nie je až také zložité. Pokiaľ vás miluje, pre šťastie mu stačí len vaša prítomnosť. A ak vysloví aj túto vetu, vedzte, že to tak naozaj je.

“Túžim po tebe”

Túžba muža po žene je prirodzená, čo však ženám vo veľkom lichotí. Ak aj máte nejaké tie nedostatky a nedajbože komplexy, pokojne na ne môžete zabudnúť. Keď vám muž dá takýto kompliment, ste pre neho dokonalá a nemáte sa za čo hanbiť.

“Si pre mňa jediná”

Byť pre muža len jednou a jedinou ženou možno znie ako nonsens, no verte, že aj výnimky existujú. Preto ak vám to muž povie, nepochybujte. Muž v pravom slova zmysle myslí vážne všetko, čo hovorí.