Podľa čoho možno povedať o žene, že je príťažlivá? Aj keď by ste sa možno zamerali na viditeľné črty, dalo by sa povedať, že ani tie skryté nie sú zanedbateľné, práve naopak. Prezradíme vám, ktoré na prvý pohľad skryté znamenie robí ženy pre mužov najpríťažlivejšími. Máte ho aj vy?

Skryté tajomstvo

Téma ženského tela je v pre mužov v príťažlivosti osobitnou a hlavne vzrušujúcou kapitolou. Ženské telo v nich evokuje ten najvyšší level krásy, príťažlivosti a v neposlednom rade aj plodnosti. A práve s ňou súvisí aj toto nenápadné znamenie, ktoré majú len niektoré ženy. O čo teda ide?

Ako sme už naznačili, toto skryté znamenie sa nachádza na ženskom tele, konkrétne teda v bedrovej oblasti, tesne nad zadkom. Predstavujú ho dve priehlbinky, inak nazývané aj “Venušine jamky”, ktoré sú umiestnené v mieste, kde sa kosti spájajú s panvou. Už z názvu je jasné, že pôjde o akýsi symbol krásy, príťažlivosti a plodnosti, odvodený od gréckej bohyne Venuše.

Symbol plodnosti

“Venušine jamky” však nie sú len symbolom túžby, ale aj plodnosti. Tak ako rozšírená panva a ženské krivky hovoria o plodnosti ženy, takisto aj tieto nenápadné jamky na spodnej časti chrbta. Nie všetky ženy sa však môžu pýšiť týmto nenápadným znakom. Keďže sa nachádzajú v mieste, kde sa prirodzene nenachádza žiadny tuk, sú viditeľné len u niektorých, no u iných už môžu byť nejakou tou vrstvou tuku zahalené. Ak ich už však máte, rozhodne máte navrch!