“Nechcem bez teba žiť”

Znie ako myšlienka z romantického filmu, no ženy sa s ňou stretávajú aj v realite. Ak sa ušla aj vám a dokonca ste sa ju rozhodli opätovať, máte vyhraté. Je to znakom toho, že muž je do vás bezhlavo zamilovaný a myslí to s vami vážne a navždy.

“Som na teba hrdý”

Muž v pravom slova zmysle bude s vami vždy zdieľať a prežívať vaše úspechy. Preto keď sa vám niečo podarí, dá patrične najavo, že je na vás hrdý za to, čo ste dokázali. Áno, aj toto je kompliment, ktorý by ste si mali vážiť a v adekvátnej situácii ho samozrejme opätovať.

“Pristane ti to”

Nič neulichotí žene viac, ako keď jej naozaj dlhú snahu vyzerať čo najkrajšie, muž ocení. Vtedy je to totiž to zaslúžené pohladenie na duši, ktoré potrebuje. Okrem toho, že muž prezradí, že sa mu páčite, oceňuje aj to, že sa mu chcete páčiť. A to je niekedy viac.

“Si úžasná”

Je jedno, v akej situácii takýto kompliment od muža dostanete, zakaždým zaiste padne vhod. Cítiť sa obdivovaná a ocenená je dôležité, no v prípade mužov to platí rovnako. Každopádne, ak takýto kompliment dostávate čoraz častejšie, verte, že je pravdivý a preto aj seba presvedčte, že to tak naozaj je!

Foto: Shutterstock