Hovorí sa, že šťastný muž je verný muž a v drvivej väčšine prípadov je to aj pravda. Ako však zistiť, či ten váš je alebo nie je vo vzťahu s vami šťastný? Prezradíme vám, čo by ste si mali všímať, pretože nasledujúce tri veci jednoznačne hovoria o tom, že muž vo vzťahu nie je šťastný. Ktoré by ste nemali prehliadnuť?

Trávi veľa času s kamarátmi

Každý človek, ktorý je vo vzťahu potrebuje aj priestor na vlastnú realizáciu. Tou môže byť v prípade mužov napríklad pivo či futbal s kamarátmi a pre ženy zasa nakupovanie či víno s dobrou kamarátkou. Nech je už formou čokoľvek, je nutné si uvedomiť, že ho aj muži potrebujú. Pokiaľ ste to ochotná tolerovať a nerobí vám to problém, je to v poriadku. No mali by ste ustriehnuť, ako často   má váš partner priestor na sebarealizáciu. Ak na pive s kamarátmi trávi až prehnane veľa času a to na úkor vašich spoločných chvíľ, môže to byť problém.

Ak vás partner zanedbáva tým, že radšej venuje svoj čas pivu, kamarátom či futbalu, prezrádza, že niečo nie je v poriadku a že možno s vami (už) nie je šťastný. A okrem toho, že spolu trávite malo času, oslabuje to aj váš vzťah. Mali by ste si s ním o tom pohovoriť skôr, ako bude neskoro.