Chceli by ste vzbudiť príťažlivosť u každého chlapa? Tajný recept vám síce neprezradíme, ale predstavíme si veci, ktoré mužské pohlavie najviac zaujíma na tom ženskom. Možno budete poriadne prekvapené!

Tvár

Na prvom mieste je pre mužov pri posudzovaní dlhodobého vzťahu atraktivita ženskej tváre. Ideálna tvár je symetrická, s veľkými očami, ktoré sú ďalej od seba. Dopĺňa ju menší nos, plné pery so širokým symetrickým úsmevom a zdravými zubami. Muži taktiež u žien preferujú dlhšie vlasy. Všeobecne sú viac príťažlivé blondínky, nakoľko svetlá farba vlasov evokuje mladosť a dokonca aj plodnosť. 

Vzhľad

Mužov vždy pritiahne viac vzhľad a ženská postava, ako inteligencia alebo majetkové pomery opačného pohlavia. Netreba preto snáď pripomínať, že alfou a omegou je fakt, či žena o seba dbá a je upravená.

Úsmev

Pre mužské pohlavie sú príťažlivé ženy, ktoré sú primerane neprípustné, pôsobia tajuplne, ale aj tie, ktoré sú aspoň z času na čas schopné viac počúvať a menej hovoriť. Najpríťažlivejší výraz u ženy je podľa mužov samozrejme úsmev. 

Flirtovanie

Muži vedia zareagovať na „hadzanie očkom“, hladenie vlasov, ľahko pootvorené pery alebo prehadzovanie nôh. Inak povedané, reagujú na to, keď žena posilňuje svoje ženské znaky. Kladný vplyv má podľa odborníkov aj malý náznak chvály a ocenenia. 

Prsia

Nikto nevie úplne presne vysvetliť, prečo je ženské poprsie také príťažlivé. Takmer všetky teórie sa týkajú plodnosti. U mužov zabodujete najmä s oblými a stredne veľkými prsami. Extrémne veľké prsia podľa viacerých štúdií preferujú len muži, ktorí majú k ženám negatívny postoj.