Podľa čoho sa spozná pravá láska? Odpoveď na túto otázku nie je až taká jednoduchá, ako sa môže zdať. Mnoho ľudí si lásku zamieňa napríklad s priateľstvom, flirtom alebo vášňou. Ako však zistiť, či to, čo práve prežívate je skutočná láska a či ste naozaj zamilovaní? Prečítajte si o veciach, ktoré to prezradia.

Neustále myslíte na toho druhého

Ešte len pred minútou ste sa rozlúčili a už je vám smutno? A vaša myseľ sa zapĺňa myšlienkami na milovanú osobu. Nuž, ak je to tak, ste v tom až po uši. Myslíte na neho/ňu, usmievate sa, no zároveň ste smutní, pretože vám už chýba. Aj tento mix emócií a pocitov je jeden zo znakov, že ste do danej osoby zamilovaní.

Chcete byť stále spolu

Mnoho párov hovorí, že chce byť stále spolu, no pritom to nie je. No pokiaľ ste skutočne zamilovaní, táto túžba je silnejšia ako vy. A obaja spravíte všetko preto, aby ste boli spolu čo najviac času. Častokrát je to na úkor spánku, povinností, no vtedy to akosi neriešite. Podstatné je, že ste spolu. Treba však pripomenúť, že ak chcete byť spolu, čas a možnosti si na to  nájdete. Všetko ostatné sú len výhovorky.