Hovorí sa, že vek je len číslo. Platí to aj v partnerských vzťahoch? Na túto tému sme sa pozreli podrobnejšie a prinášame vám najväčšie výhody a nevýhody vzťahu s mladším, ale aj so starším mužom. A čo je podľa vás lepšie?

Vzťah s mladším mužom

Na ženy, ktoré si začnú s o niečo či o viac mladším mužom sa pozeráme cez prsty, nehovoriac o tom, ako sa pozeráme na mladých zajačikov, ktorí si začnú so zrelou kariéristkou. Ale keď opomenieme všetky tieto predsudky, takýto vzťah má tieto výhody a nevýhody.

Viac si vás váži

Medzi jednoznačnú výhodu randenia s mladším mužom patrí to, že si vás vie vážiť. Na zrelú, úspešnú a zároveň krásnu ženu sa takýto muž bude pozerať s rešpektom, ktorý vám dá aj jasne pocítiť. Bude vám preukazovať úctu neustále a (možno) si vás bude vážiť dokonca viac než seba, čo nemusí byť úplnou výhodou, lenže pre neho, nie pre vás.

Je energický

Mladý vek robí s mužmi divy a všetci dobre vieme aké. Väčšinou sú mladí muži zábavní, plní energie a nenechajú si ujsť žiadnu párty. Tento fakt môžete brať buď ako nevýhodu alebo ako výhodu, je to len na vás. Ak patríte k žene v zrelom veku, ale párty pre vás nie sú cudzie, len do toho. Takýto vzťah vás omladí a vrátite sa do svojich mladých čias. No naopak, ak sa chcete venovať kariére a na nejaké večierky nemáte chuť ani čas, môže vás to začať obmedzovať. Zvážte preto, čo vlastne chcete a či to chce aj váš mladší partner.

Reprezentuje vás

Vo všeobecnosti platí, že žena by mala reprezentovať muža, no vedeli ste, že to môže fungovať aj naopak? Hoci ste sebavedomou a krásnou zrelou ženou, prečo sa nepýšiť aj mlado, dobre a sexi vyzerajúcim zajačikom po vašom boku? Veď povedzme si pravdu, tehličky na bruchu by ste už u svojich rovesníkov hľadali len márne, tak prečo to teda nevyužiť?! Dovoľte mu teda, aby reprezentoval aj on vás a bude to vzájomné.