Všetci dobre vieme, že ak sa mužovi zapáči žena, často krát nemá odvahu jej to povedať na rovinu. Muži vtedy vysielajú veľmi zaujímavé až čudné signály, ktorými sa to nepriamo snažia dať najavo. O tých najčastejších píše portál I Heart Intelligence. Tušíte, ktoré to sú?

Pozerá sa na vás zvláštnym pohľadom

Oči prezradia veľa a niekedy aj viac, ako si myslíme. Ak teda hľadáte nápovedu, či má o vás muž skutočne záujem, zamerajte sa na jeho pohľad. Väčšinou je priamy, hlboký a trochu zasnený, občas kombinovaný s jemným a láskavým úsmevom. Takto jednoducho zistíte, že sa mu naozaj veľmi páčite.

Smeje sa na vašich vtipoch

Ak má o vás muž záujem, bude sa pred vami snažiť byť vtipný. Zasmeje sa na vašom trápnom vtipe, ktorým vám (možno) ani nevyšiel, no on sa bude tváriť maximálne pobavene. Takisto je možné, že sa zasmeje aj na vlastných vtipoch, len aby ste si o ňom nemysleli, že je nudný.

Vníma vaše signály

Zamilovaný muž vás dokáže počúvať aj viac ako na sto percent. Ako sa to prejavuje? Odpoveď je jednoduchá a pravdepodobne si ju všimete aj sama. Ak napríklad medzi rečou spomeniete, že sa vám páči, keď muži nosia vzorované košele, začne ich nosiť. Keď poviete, že vás priťahujú vyšportovaní muži, začne cvičiť. Jednoducho sa vám chce zapáčiť a preto vníma vaše signály.