Vnímanie ženskej krásy a príťažlivosti zo strany mužov je v ich svete osobitnou kapitolou. No pokiaľ ste si doteraz mysleli, že ich vedia zaujať len dlhé nohy, krátke šaty, či sexi postava, mýlili ste sa. Muži hľadajú aj niečo iné a my prinášame vlastnosti, ktoré mužov priťahujú najviac. Máte niektorú z nich aj vy?

Verná 

Asi sa nikto nečuduje tomu, prečo je vernosť prvotnou vlastnosťou. Pre mužov je totiž jednou z najdôležitejších vlastností ženy, s ktorou by niečo chceli mať. A hoci sa o mužoch hovorí ako o neverníkoch, chcú mať vedľa seba vernú ženu, ktorá im ukáže, že vzájomná vernosť je omnoho cennejšia, ako nejaká aféra či flirt. Pokiaľ sa totiž správate ako koketa a rady flirtujete, možno muža zaujmete, ale len na chvíľu a nebudete pre neho predstavovať ženu, po ktorej túži, ale doslova len hračku na hranie. A to istotne nechcete, však?!

Ohľaduplná a milujúca

Verte či nie, aj muži potrebujú cítiť, že sú milovaní. Aj keď sa snažia posôbiť drsne a mužsky, niekdy vnútri predsa len majú city, ktoré chcú byť opätované zo strany ženy. A keďže láska a ohľaduplnosť ide ruka v ruke, presne po takej žene túžia. Tá, ktoré je ohľaduplná, keď príde unavený z práce a nečaká od neho, že pôjde pokosiť trávnik, často ho pochváli a to najmä v posteli! Muži potrebujú a chcú byť obdivovaní a chválení, to pomáha ich egu rásť a čo viac, vedia, že majú vedľa seba milujúce ženu, ktorá si ich váži. A to je pre nich najviac.

Nespútaná

Tiež vás prekvapilo, že muži môžu túžiť po nespútanej žene, od ktorej nevedia čo čakať? No nech sa to zdá akokoľvek absurdné je to tak. Muži milujú prekvapenia a to najmä vtedy, ak ich iniciátormi “nemusia” byť oni. Pokiaľ majú doma dobrodružnú a nespútanú ženu, nechcú žiadnu inú. A hoci možno nečakajú, že zorganizujete zoskok s padáka, no o to viac ich dokáže prekvapiť to, ak pripravíte chutnú večeru a rozpútate vášnivý večer v sexi negližé. To ich totiž utvrdí v tom, že aj po rokoch to bude medzi vami stále iskriť.

Vtipná