Podľa čoho muži hodnotia atraktivitu ženy? Táto otázka paradoxne zaujíma najmä ženské pohlavie. My sme sa na celú vec pozreli očami mužov a prinášame 7 drobných, no za to dôležitých vecí, ktoré vám na atraktivite ihneď pridajú. O aké ide?

Úprimný úsmev

Usmievavá žena je krásna žena, to potvrdí každý muž. Smiech a úsmev výrazne zvyšuje atraktívnosť ženy, pretože taká žena vyzerá šťastne a spokojne a to okolo seba aj šíri. Muži majú radi ženy, ktoré život neberú až príliš vážne a dokážu sa pousmiať aj nad nevydarenými situáciami. O to viac ženu robí krásnou úprimný úsmev, ktorý si vy sama ani neuvedomíte.

Správanie dámy

Ženy sú v prvom rade dámy a mali by sa podľa toho aj správať. Je jedno, či ste práve v spoločnosti ako pravá dáma alebo len v práci. Rozhodne by ste nemali svoju úroveň znižovať akýmikoľvek činnosťami, ktoré by vás od roly dámy mohli oddeliť. V každej situácii si zachovajte svoju ženskosť, práve tá je na vás atraktívna.

Ženská vôňa

Vôňa ženy je pre muža akousi základnou ingredienciou príťažlivosti. Či je vôňa zmyselná, korenistá alebo kvetinová je len na vás. Je dôležité, aby vôňa vyhovovala vám a cítili ste sa (aj) vďaka nej ešte príťažlivejšie.

Dobrosrdečnosť

Atraktívnosť ženy nepredstavuje len jej vonkajší vzhľad. Mužov v pravom slova zmysle o to viac zaujíma aj to, aký má žena charakter. Príťažlivejšia je pre nich taká, ktorá vie iným podať pomocnú ruku a to aj bez toho, aby čakala niečo späť. Skrátka, dobrosrdečnosť ženy je jednou z významných atraktívnych vlastností.