Nie každý vzťah je dlhodobý a tento fakt treba prijať. Niekedy sa jednoducho stane, že to nevyjde a partnerké spolužitie dvoch ľudí skončí. Vtedy príde na um otázka “Prečo?”. Nuž, možno za to môže práve týchto pár chýb, ktoré pomaly a nenápadne ku koncu vzťahu mohli pomôcť. Ktoré to sú a ako sa im vyhnúť?

Zanedbávanie

Je normálne, že každá žena sa chce svojmu partnerovi páčiť. A priznajme si, že najmä po fyzickej stránke. Na tom nie je nič zlé. Na začiatku vzťahu sa každá z nás snaží vyzerať čo najlepšie, stará sa o seba a jednoducho chce byť pre partnera atraktívna. Stáva sa však, že postupom času a dokonalého “spoznania” sa, sa táto snaha začne vytrácať. Po rokoch vzťahu vám už možno na vašom výzore až tak nezáleží, čo však môže byť problém. Muži si totiž tieto veci všímajú. A verte, že aj ten váš si všimne ak “poľavíte”. Netvrdíme, že teraz musíte chodiť nonstop s mejkapom a v nových šatách, no základnú starostlivosť o seba by ste mali dodržiavať. Aby váš vzťah vydržal, mali by ste sa mu vždy páčiť. Samozrejme, platí to aj v opačnom prípade.

Prehnaná hanblivosť

Hanblivé ženy nie sú príťažlivé ženy, skôr naopak. Aj keď je síce pravda, že tajomnosť ženy vie muži ešte viac vyburcovať, na druhej strane to s ňou netreba preháňať. Pokiaľ ste až príliš hanblivá a to aj vo vzťahu, neveští to nič dobré. Zhodujú sa na tom aj muži. Hoci oni sú tými vodcami, neznamená to, že vy nemôžete byť z času na čas vo vzťahu tá iniciatívna. Práve naopak, podvedome po tom túžia. Rozhodne ich nebude priťahovať milovanie po tme a pod prikrývkou a ani prehnaná hanblivosť napríklad pri zoznámení sa s jeho rodinou. Muži túžia mať po boku zdravo sebavedomé ženy a nie “šedé myšky”. Zahoďte preto svoju ostýchavosťa a rozpaky. Pokiaľ to neurobíte, je možné, že začne pozerať po iných a koniec vzťahu je na obzore.