Pokiaľ chce muž získať ženu, využije na to celý zoznam svojich overených praktík. Ak si však všimnete, že robí niečo z toho, dajte si pozor, pretože síce vás chce získať, ale s najväčšou pravdepodobnosťou “len” dostať do postele. Čo by ste si teda mali všímať?

Používa “baliace” frázy

Typické a hlavne trápne baliace frázy, ktoré boli populárne maximálne do roku 2010 pozná už zrejme každá žena. Preto ak niektorú z nich na vás daný muž skúša, mali by ste mu dať košom. Okrem toho, že vás odradí jeho staromódnosť, neovláda ani základný postup balenia, čo je žiaľ smutné.

Predvádza sa

U mužov častokrát nie je náročné zistiť, kedy klame a kedy hovorí pravdu. Pokiaľ v každej vete nezabudne spomenúť koľko žien už mal v postelí alebo koľko vlastní áut, radšej mu neverte. Mnohé veci si totiž muži zvyknú vymýšľať, aby ohúrili ženu a dostali ju tam, kam chcú.

Hovorí vám, že nie ste ako iné ženy

Klasická otrepaná fráza, ktorou vám síce na jednej strane preukazuje vašu výnimočnosť, no na strane druhej aj odhalí, že vás chce len na jedno. Ak teda použiju túto vetu, neverte mu to, pretože na prvom ani druhom rande vás tak dobre poznať nemôže. Pokiaľ vám to povie po istom čase, môže to byť pravda, no pri balení to skutočne nemyslí.