Zaujať opačné pohlavie je niekedy jednoduché a v inom prípade doslova výzvou. Vedeli ste však, že niektorými vecami, ktoré (možno) robíte podvedome alebo prirodzene, môžete mužov skutočne odradiť? Ktorým by ste sa teda mali vyhnúť?

Keď sa pozeráte na ostatných mužov

Ak máte záujem o konkrétneho muža, ba dokonca sa vám s ním podarilo nadviazať rozhovor, nie je na mieste pozerať sa napriek tomu naďalej aj na iných. Okrem toho, že muž pred vami sa bude cítiť nepríjemne, dáte mu najavo, že vás v skutočnosti ani vôbec nezaujíma.

Keď sa s ním neviete rozprávať o ničom dôležitom

Verte či nie, muži si pri rozhovore všímajú aj spôsob vášho vyjadrovania. No o to viac je pre nich dôležitejšie témy, o ktorých sa rozprávate. Ak sú vaše rozhovory nudné a pravdupovediac o ničom, nečakajte, že vás pozve na ďalšie rande. Pokiaľ sa s mužom neviete rozprávať aj o dôležitých veciach, môže vás začať považovať za hlúpu a to predsa nechcete.

Keď ho vysmejete pre niečo, čo má rád

Povedzme si to na rovinu, muži majú niekedy naozaj vtipné až bizardné záujmy. No aj keď tomu tak je, nemali by ste ich pred ním zosmiešňovať. Možno váš pán dokonalý je zaťažený práve na hudbu z 80.rokov alebo na zbieranie gýčovitých predmetov. Nech je to akokoľvek, z jeho záľub by ste si nemali uťahovať, pretože ho tým môžete odradiť.