Máte pocit, že na to aby ste zaujali muža musíte vyzerať presne ako modelka, mať ideálne miery, dlhé vlasy a celkovo pôsobiť sexi? Nie je to celkom tak. Zistilo sa totiž, že muži si okrem “dokonalého” vzhľadu všímajú aj iné veci, ktoré však neprinášajú požadovaný efekt. Skôr na opak, pôsobia neatraktívne a naozaj môžu mužov odradiť. Ktoré to sú?

Vulgárny slovník

Možno si myslíte, že pár nadávok nikomu neublíži a ak vyventilujú emócie, tak prečo nie? Nie je to tak celkom pravda a to najmä v prípade, ak chcete zaujať muža. Muži si totiž skutočne všímajú spôsob vášho vyjadrovania a ak sa vo vašej slovnej zásobe nachádzajú len vulgarizmy, nemáte veľkú šancu. Takéto slová v ústach krásnej a príťažlivej ženy nemajú čo hľadať a preto si dvakrát rozmyslite, ako sa budete vyjadrovať. Nadávkami a vulgarizmami rozhodne žiadného muža nezaujmete.

Chĺpky

Chĺpky nenávidíme všetky a máme na to dobrý dôvod. Hoci sú prirodzenou súčasťou (aj) ženského tela, ak sa ich množstvo znásobí, začína nočná mora. A verte či nie, podobne to vnímajú aj muži. Keďže aj chĺpky sú elementom, ktoré nás od mužov značne odlišujú, mali by sme si dať záležať na tom, aby boli vždy upravené, alebo najlepšie žiadne. Či už ide o nohy, ruky, podpazušie, intímne partie, ale aj napríklad hornú peru či obočie. Všetky tieto miesta je dôležité upravovať pravidelne, aby ste na mužov pôsobili žensky a príťažlivo.