Každý z nás túži nájsť lásku na celý život. Hľadáme niekoho, kto to s nami vydrží počas dobrých, ale aj zlých chvíľ a s kým sa zároveň budeme cítiť príjemne. Aj keď dlhodobé vzťahy často upadajú do stereotypu a rutiny, netreba to brať skepticky. Vďaka týmto znakom si môžete byť úplne istá, že váš partner vás stále miluje - a to bezohľadu na to, ako dlho ste spolu. 

Intenzívny očný kontakt

Oči sú vstupnou bránou do duše. Dokážu prezradiť nielen aktuálnu náladu, ale aj problémy, či naopak radosti. Ak sa vám partner uprene pozerá do očí, počúva vás a zároveň sa vám snaží porozumieť, je to dobrým znakom. Môže ísť už o akúkoľvek aktivitu. Či spolu trávite voľný čas, rozprávate sa alebo si vychutnávate spoločný obed. Podľa štatistík totiž zamilovaní ľudia trávia až 75 % času intenzívnym očným kontaktom so svojou polovičkou. Samozrejme, že očný kontakt a vypočutie partnera by ste mali opätovať, a tak umožníte vzájomnej láske rásť aj po rokoch.

Chce vás vidieť šťastnú

Milujúci muž túži svoju partnerku vidieť šťastnú a snaží sa pre to spraviť všetko. A prejavuje to najmä záujmom - zaujíma ho váš názor, čo sa vám páči a čo nie alebo čo si myslíte. A pritom nemusí ísť o nič svetoborné. Niekedy vám napríklad dovolí vybrať spoločnú aktivitu alebo hoci aj farbu koberca do obývačky. Aj takéto maličkosti prezradia, že váš partner je do vás zamilovaný stále, nech ste spolu akokoľvek dlho.

Počas intímností hovorí vaše meno

Je prirodzené, že počas intímnych chvíľ si partneri navzájom hovoria zdrobneniny, láskyplné slová alebo dokonca aj mená. V dlhodobom vzťahu to však nemusí byť také samozrejmé. Predsa len, ste už spolu istú dobu a preto aj čaro romantického aktu nemusí byť také, ako bolo na začiatku. Ak však váš partner počas milostných chvíľ vyslovuje vaše meno, vedzte, že ste pre neho stále jediná a tá najkrajšia žena na svete. Vyslovovaním vášho mena dáva najavo, že má záujem len o vás a stále vás miluje.