Umelé nechty

Vylepšení na ženskom tele nie je nikdy dosť. Na čo si však potrpia všetky ženy sú nechty. Keďže pekné nechty dokážu na sebavedomí pridať a ich úprava nie je finančne náročná, väčšina žien dbá na pravidelnú manikúru. Ale tu pozor! Mužom sa skutočne nepáčia dlhé umelé nechty, ktoré vyzerajú ako od čarodejnice. Hoci ani nenalakované nechty im nerobia problém, na kráse viac pridajú prirodzené a vhodne upravené nechty s prirodzenou dĺžkou. Vhodnou voľbou je napríklad francúzska manikúra.

Plastika pŕs

Ženské prsia sú v mužskom svete osobitnou kapitolou príťažlivosti. Preto niet divu, že asi každá žena by ich chcela mať pekné, pevné, symetrické a veľkostne tak akurát. V prípade žien s malými prsiami (samozrejme) aspoň o jedno alebo dve čísla väčšie. Napriek tomu, že plastická operácia pŕs nie je práve najlacnejším zákrokom, podstupuje ju už čoraz viac žien. Avšak robíme to kvôli sebe alebo len kvôli tomu, aby sme sa zapáčili mužom? Aj keď si možno nahovárame, že je to len pre zvýšenie sebavedomia, nie je to tak. Robíme to len a len kvôli opačnému pohlaviu. Aj my chceme byť tými, ktoré si môžu dať výstrih bez hanby a v posteli sa nemusia zakaždým zakrývať až po krk. Jednoducho sa chceme páčiť a mať čím pýšiť. Avšak čo hovoria na umelé prsia muži?

Umelé prsia sú síce väčšie, pevnejšie a krajšie, ale sú neprirodzené. Možno existuje zopár výnimiek, no väčšina mužov považuje plastiku pŕs, navyše v mladom veku za zbytočnú. Jediný prípad, kedy je to už o niečo rozumnejšie je vtedy, ak sú prsia po deťoch trochu zdeformované alebo nejako neesteticky vyzerajúce. Vtedy je to už na zvážení každej ženy, či je ochotná si dobrovoľne ľahnúť pod chirurgický nôž. Okrem toho ani prsia po deťoch nie sú koniec sveta. Muž v pravom slova zmysle totiž ženu miluje v každom smere. Či má už  prsia ako z reklamy alebo “poznačené” spoločným potomkom.

Zbytočne si komplikujeme život

V konečnom dôsledku si podľa mužov ženy samými vylepšeniami a rôznymi zákrokmi len komplikujú život. Hoci sa možno vďaka nim cítime sebavedomejšie, krajšie a príťažlivejšie, nie je isté, že v očiach každého muža získame vďaka “vylepšeniam” viac sympatií. Muži považujú za atraktívne ženy skôr tie, ktoré sú vyrovnané sami so sebou a aj svoje nedostatky dokážu využiť vo svoj prospech.

Foto: Shutterstock