Čo chcú ženy od mužov? Azda najčastejšia otázka, ktorú si kladie mnoho chlapov. Napriek tomu, že je veľa vtipov o tom, že ženy vlastne nevedia čo chcú, jedno je isté. Ak dáte ženám oddanosť, porozumenie, lásku a budete mať správny zmysel pre humor, dostanete sa k ich ideálnej predstave o mužovi naozaj blízko.

Oddanosť vážnemu vzťahu

Okolo nás je veľa žien, ktoré si sťažujú, že „muži došli". Presnejšie, že spoľahliví muži došli. Keď si ženy, túžiace sa usadiť, majú urobiť akýsi "list želaní", ktoré by mal spĺňať ich partner, je v ňom ochota zdieľať svoj ​​život a záväzky z neho vyplývajúce na prvom mieste. Bohužiaľ, muži sú už od prírody extrémne nezávislí a slovo záväzok – vrátane toho sexuálneho – je  pre nich synonymom nudy a najväčším strašiakom.

Duševné porozumenie

Od mužov sa očakáva, že budú silní, budú ženám oporou a budú sa sami aktívne pýtať na ich vnútorné pocity. Keď príde žena domov po náročnom dni, v ktorom sa jej vôbec nič nepodarilo, čaká, že si on všimne, ako zle sa ona cíti. Múdry muž by ju mal vziať okolo pliec a niečo utešujúce zamrmlať.

Lenže muž má, bohužiaľ, sebazničujúcu potrebu riešiť a „pomáhať“. Keď zistí, že sa žena nesťažuje na neho, ale na šéfku, na kúpený, ale expirovaný jogurt a hneď potom na policajta, ktorý jej dal papuču, vysvetlí jej, že tú papuču dostala vlastne oprávnene a všetko korunuje konštatovaním, že to s ňou naozaj nie je ľahké, a či tá šéfka nemala náhodou pravdu. A to veru nie je tá najlepšia možnosť, čo v takejto chvíli spraviť.