Asi nikto nejde do vzťahu s tým, že sa raz aj tak s partnerom rozíde. No vzťahy sú občas nevyspytateľné a prirodzene sa to stať môže. Avšak nie každý koniec musí byť definitívny, ba naopak. Niektoré znaky môžu ľahko prezradiť, že sa s partnerom ešte predsa len dáte znova dokopy. Ktoré to sú?

Po rozchode má hneď ďalší vzťah

Nahnevalo vás, že po rochode s vaším ex partnerom si hneď našiel inú? Zamyslite sa však, prečo to robí. Nie je to preto, aby vás nahneval, ale skôr preto, že “potrebuje” niekým zaplniť tú prázdnotu, a preto iná žena funguje ako dokonalá náhrada. A hoci sa to môže zdať absurdné, štúdie dokazujú, že aj to, že vás po rozchode hneď nahradí, môže prezradiť, že ani zďaleka na vás nezabudol a je šanca, že sa k sebe vrátite.

Randí so ženou, ktorá je vašim protikladom

To, že si už namiesto vás našiel inú by ste možno ešte nejako predýchali, no čo keď zistíte, že daná osoba je vaším úplným protikladom? A to nielen vo výzore, ale aj v správaní? Neverte tomu, že zrazu zmenil svoj vkus, to určite nie. Skôr je to náznakom toho, že s vaším rozchodom sa nevyrovnal a preto sa to snaží zakryť aj týmto spôsobom.