Každý vzťah musí občas čeliť menším alebo väčším krízam. Máte pocit, že v poslednom čase to vo vašom vzťahu neklape tak, ako by malo? Kde hľadať príčinu? Všímajte si správanie svojho partnera, to prezradí veľa. A dokonca aj to, že ho možno zaujíma aj iná žena. Ako to teda zistiť?

Nemusíte sa obávať, v tomto prípade sa nemusíte hrať na detektíva, hľadať dôkazy, či nebodaj svojho partnera sledovať. Úplne postačí, ak si budete všímať správanie svojej polovičky, prípadne zmeny. Zdá sa vám, že teraz robí niečo inak, ako predtým? Alebo naopak, nerobí veci, ako zvykol? A čo za to môže?

Základná indícia

Hovorí sa, že nič sa nedeje len tak a náhody neexitujú. Ani zmeny v správaní vášho partnera nie sú v tomto prípade prehliadnuteľné. Je preto dôležité vedieť rozlíšiť signály, ktoré vysiela. Možno si všimnete, že sa menej rozprávate, väčšinu času trávi mimo domu, ba dokonca to ide s vašim sexuálnym životom z kopca. To všetko môže prezradiť, že vo vzťahu sa niečo deje. Ako zistiť, čo?

Indície, ktoré prezrádzajú problém vo vzťahu môžu byť rôznorodé a nemusia platiť pre každý pár. No jedna z nich je výnimkou a priamym dôkazom toho, že domýšľanie, že sa vo vašom vzťahu niečo deje nie je neadekvátne. Prezradíme vám základnú indíciu, ktorá je jednoznačným dôkazom toho, že vášho partnera zaujíma iná žena, a že vy ste teraz tá na druhej koľaji.