Asi každému je jasné, že partnerské vzťahy by bez lásky nedokázali existovať. No či už prežívate čerstvý vzťah, alebo naopak - s partnerom žijete už niekoľko rokov, jednoducho (znova) potrebujete vedieť, čo k vám cíti. A keďže my ženy dobre vieme, že muži majú s vyjadrovaním citov často problém, prezradia ich činy. Ktoré hovoria o tom, že vás partner naozaj miluje?

Ste pre neho prioritou

Povedzme si to na rovinu, nájsť romantického chlapa je dnes už skoro raritou. No nemusíte zúfať. Aj keď vám partner niekoľkokrát za deň nehovorí, ako veľmi vás miluje, jeho skutky hovoria za všetko. Ak sa teda po jeho boku cítite milovaná a ste jeho prioritou, je to dôkaz, že je do vás blázon. Spoznáte to podľa toho, ako sa k vám správa. Milujúci partner sa vás snaží potešiť a dať najavo, že ste pre neho tou najdôležitejšou osobou na svete.

Môžete mu dôverovať

Dôvera je jedným zo základných elementov pevného partnerského vzťahu. Ak sa teda na svojho partnera môžete stopercentne spoľahnúť a to aj bez štipky pochybovania, naozaj bude ten pravý. Ako to spolu súvisí? Muž, ktorý vás miluje sa bude totiž zo všetkých síl snažiť, aby vás nesklamal a vy ste mu mohli dôverovať. Aj to napovie veľa o tom, čo k vám cíti.

Ste pre neho tá najkrajšia

My ženy sme už raz také a dobre vieme, že vždy bude existovať iná žena, ktorá od nás bude krajšia, štíhlejšia, múdrejšia, či príťažlivejšia. Napriek tomu, že so sebou nie ste úplne spokojná, ten pravý muž vás bude milovať presne takú, aká naozaj ste. Pritúli a pobozká vás aj keď ste bez mejkapu a v starom pyžame. Toto je totiž skutočná láska.

Je vašou oporou

Ak na vás vášmu partnerovi skutočne záleží, bude sa usilovať o to, aby tu bol pre vás vždy, keď vám život do cesty postaví nepríjemné a bolestivé momenty. Tak spoznáte, že je vašou oporou a že tu bude pre vás stále, keď ho budete potrebovať.