Farebné vlasy

Vlasy sú korunou krásy žien a verte či nie, vnímajú ich tak aj muži. Práve preto uprednostňujú skôr prirodzené a dlhé vlasy s prirodzenou farbou. Rozhodne ich neohúrite farebnými a neprirodzenými farbami vlasov, ako sú trebárs ružová, zelená, či modrá. Hoci melír či jemné tieňovanie vlasov je v poriadku, koncentrované výrazné farby ich skutočne vedia odradiť. Pokiaľ si teda už vlasy farbíte alebo to zvažujete, stavte radšej na prirodzené farby, ktoré aspoň sčasti korešpondujú s vašou prirodzenonu farbou vlasov.

Staromódne nohavičky

Asi nikoho neprekvapí fakt, že mužov najviac rajcujú ženy v sexi spodnom prádle. Nemusí ísť práve o výstrelok erotického obchodu, no mužom sa páčia ženské nohavičky, ktoré dodajú krivkám ženy ešte väčší šmrnc. Uprednostňujú trebárs jemné vzory, čipku či satén. No v žiadnom prípade ich do varu nedostanete, ak v jednom kuse nosíte tradičné “bombarďáky”, ktoré vyzerajú ako zdedené po babičke. Hoci (možno) chápu, že je ich nosenie pre vás pohodlné, ich vzrušenie opadne vždy, ak si v nich k nim ľahnete do postele. Skúste si teda na seba občas dať nejakú peknú a sexi spodnú bielizeň a nezakrývajte svoju krásu staromódnymi kúskami.

Neupravené alebo neprirodzené nechty

Či sa vám to zdá alebo nie, muži si až priveľmi všímajú ženské nechty. A to takmer hneď pri prvom stretnutí. Je to v nich naprogramované už od počiatku, sami to nejako nedokážu ovládať a preto sa na vaše ruky jednoducho pozrú. No beda, ak máte nechty neupravené, nedajbože ohryzené! To im o vás napovie viac ako chcete, no nie v dobrom slova zmysle.

Opačným extrémom sú príliš dlhé, neforemné alebo až nepochopiteľne farebné nechty, ktoré vyzerajú naozaj gýčovo. Ani tie vám v očiach mužov nepridajú bod plus, práve naopak. Príliš dlhé nechty nielenže vyzerajú neprirodzene, ale sú aj značne nepraktické. A ani to vám pri zvádzaní pána Dokonalého nepomôže. Muži majú radi skôr prirodzené a upravené nechty, ktoré by mali byť dĺžkou tak akurát k vašim rukám. Na ich dosiahnutie je ideálna napríklad francúzska manikúra či lak v pastelových farbách. Nechty tak pôsobia žensky aj prirodzene a to muži určite ocenia.

 

Foto: Shutterstock