Každá žena chce pôsobiť príťažlivo a sexi a to najmä na mužské pohlavie. Byť krásna a atraktívna dokáže totiž výrazne pozdvihnúť sebavedomie a pritiahnuť pozornosť mužov. Ako je to však v opačnom prípade? Tušíte, ktoré hlavné prešľapy muži nám ženám nevedia odpustiť?

Neupravené obočie

Azda nie je žiadnym prekvapením, že obočie je významným elementom, ktorý dotvára celkový vzhľad a výraz celej tváre. Je preto dôležité dbať aj na jeho úpravu. Je jedno či vsadíte na profesionálnych kozmetických pracovníkov, kamarátku, či sa o svoje obočie staráte sama. Jedno je však isté. Mužov neupravené obočie dokáže poriadne odradiť. Evokuje to v nich totiž, že sa o seba ako žena takmer vôbec nestaráte a nepotrpíte si na svoj vzhľad. A to môže byť veľkým mínusovým bodom. Za neupraveným obočím totiž vidia aj nezáujem o akékoľvek fintenie, či už do postele alebo spoločnosti. A keďže každý muž chce mať vedľa seba krásnu a reprezentatívnu ženu, potrebuje vedieť a vidieť, že sa o seba stará. Veď upraviť si obočie nie je vôbec zložité. Najkrajšie a najprirodzenejšie obočie je podľa mužov to pravé a nie dokreslené, ktoré stačí upraviť raz za týždeň.

Neoholené nohy

Bez ohľadu na ročné obdobie, neoholené nohy vedia mužov poriadne vytočiť, aj keď to spočiatku nepriznajú. Podobne ako pri neupravenom obočí, aj neoholené nohy v nich evokujú nezáujem, ba až lenivosť v starostlivosti o vaše telo. Hoci pred pár desaťročiami sa o holení nôh u žien ani nechýrovalo, dnes je to už bežná rutina. Preto každá žena, ktorá sa chce cítiť príťažlivo a sexi, by holenie nôh nemala podceňovať a to ani v zime! Kým počas chladnejšieho obdobia im stačí venovať úpravu raz za dva dni, v lete, keď svoje nohy ukazujete často, sa im venujte pravidelne každý deň.

Neupravené intímne partie

Podobne ako u nôh to platí aj o intímnych partiách. Muži už dávno neuprednostňuje prirodzené ochlpenie, či už ide o oblasti nôh alebo intímnej zóny. Práve naopak, za omnoho príťažlivejšiu ženu považujú tú, ktorá sa o seba stará a dbá na všetkých častiach tela. Neupravené intímne partie ich preto vie poriadne odstrašiť, ba až znechutiť sexuálny akt. Je preto na mieste sa aj v tejto oblasti o seba pravidelne starať a uvidíte, že to ocenia aj muži.