Byť obklopený len samými dobrými a prajnými ľuďmi, ktorí to s vami myslia dobre je pre mnohých z nás v dnešnej dobe už nerálne. Častokrát sa totiž stáva, že nás zradia práve tí, ktorí sa dlhý čas vydávali za našich priateľov. Ako to zistiť? Všímajte si tieto znaky.

Správajú sa k vám až príliš milo

Keď niekoho poznáte už istú dobu, viete pomerne dobre predpokladať, či je jeho správanie prirodzené alebo tak trochu čudné. Ľudia, ktorí majú v úmysle zradiť vás alebo vám nejakým spôsobom ublížiť sa však zvyknú správať až prehnane milo. Poväčšine sa tým snažia prekryť svoje úmysly, aby ste ich neodhalili.

Pretvarujú sa

Toto je možné odhaliť najmä u ľudí, ktorých poznáte dostatočne dobre. Môžu predstierať záujem alebo aj priateľstvo, no pritom z nich viete vycítiť, že to nemyslia vážne. Aj keď sa na jednej strane tvária ako vaši najlepší priatelia, máte akúsi predtuchu, že tu niečo nehrá. A ak sa toto stane, buďte opatrní, pretože zrada od priateľa bolí najdlhšie.

Niečo pred vami skrývajú

Je jedno, či ide o partnera, kamarátku či dokonca známeho alebo rodinu. Ak majú potrebu skrývať pred vami napríklad svoj telefón alebo počítač, je zjavné, že pred vami niečo taja. To ale nie je dobrý znak, pretože ak pred vami niečo skrývajú, zrejme vás čo chvíľa zradia.

Neplánujú sa vami budúcnosť

Hovoríte s partnerom, priateľom či známym o plánoch do budúcnosti, no oni sa odpovedi snažia vyhnúť? Je jedno či plánujete spoločný život alebo trebárs večerný drink. Ak sa snažia týmto odpovediam vyhýbať, je zrejmé, že s vami do blízkej či ďalekej budúcnosti nepočítajú a aj to môže prezradiť fakt, že vás skôr či neskôr zradia.