Atraktivitu ženy možno hodnotiť z viacerých hľadísk. Nie to vždy len o vzhľade, správaní či vystupovaní. Niektoré veci, ktoré si možno v bežnom živote ani neuvedomujete vám môžu na atraktivite uberať. Ktoré to sú? A ako sa ich zbaviť?

Nevhodný slovník

Možno si myslíte, že pár nadávok nikomu neublíži a ak vyventilujú emócie, tak prečo nie? Nie je to tak celkom pravda a to najmä v prípade, ak chcete zaujať muža. Muži si totiž skutočne všímajú spôsob vášho vyjadrovania a ak sa vo vašej slovnej zásobe nachádzajú len vulgarizmy, nemáte veľkú šancu. Takéto slová v ústach krásnej a príťažlivej ženy nemajú čo hľadať a preto si dvakrát rozmyslite, ako sa budete vyjadrovať. Nadávkami a vulgarizmami rozhodne žiadného muža nezaujmete.

Ponocovanie

Dlhšia absencia spánku nepochybne škodí zdraviu, ale vo veľkej miere aj pleti. Ľudia všeobecne vnímajú človeka, ktorý má nedostatok odpočinku za menej atraktívneho a smutnejšieho. Inak tomu nie je ani v mužskom svete. Muži si vždy skôr všimnú oddýchnutú a pozitívne naladenú ženu. Mdlá pleť bez života a kruhy pod očami totiž na sexappeale nikdy nepridajú a ani nezaistia úspech. Ak je to aspoň len trochu možné, snažte sa vyhýbať nedostatku spánku a pospite si aspoň tých sedem, najlepšie osem hodín.

Sťažovanie

Žena, ktorá sa každému so všetkým len sťažuje, neotravuje život len sebe, ale aj iným. Okrem toho, že negativita, sťažovanie sa a mračenie sa zanechá následky aj na vašom výzore, tým nikoho (a mužov už vôbec) neohúrite. Naopak, muži majú radšej usmievavé a pozitívne naladené ženy, ktoré nerobia z každého problému drámu a vedia sa pousmiať aj nad nepríjemnou situáciou.

Prehnaná sebadôvera

Sebadôvera a sebavedomie je v poriadku, no problém môže nastať ak ich vystrieda namyslenosť a pýcha. Ak pred mužom občas pochválite svoj kariérny či osobný úspech je to v poriadku, no ak ste za celý rozhovor schopná hovoriť len o sebe, nečakajte, že muža tým zaujmete. Okrem toho, že sa nedostane k slovu vás totiž bude považovať za namyslenú.