Zaujíma ho váš názor

V rovnocennom vzťahu by ste mali mať každý jeden právo vyjadriť svoj názor bez toho, aby vás zaň partner odsúdil. Ba čo viac, ak máte po boku partnera, ktorý to s vami myslí vážne a plánuje s vami spoločnú budúcnosť, zaujíma ho všetko, čo si myslíte. Jednoducho sa bude vždy pýtať na váš názor, pretože chce, aby ste boli spokojná.

Okrem toho chce však váš názor vedieť aj preto, pretože vie, že mu vždy najlepšie poradíte. Je jedno, či sa rozhoduje zobrať pracovnú ponuku alebo ho zaujíma, aká farby koberec do obývačky sa vám najviac páči. Chce, aby ste boli vo všetkom za jedno a aj to prezradí veľa o tom, že vaša budúcnosť bude spoločná.

Ste neodmysliteľnou súčasťou jeho života

A to po všetkých smeroch. Ba čo viac, ak to s vami myslí vážne, dáva vám to aj patrične najavo. Pri tom však pôsobí sebavedomo a nebojí sa priznať, že ste pre neho tá najdôležitejšia, a že si bez vás nedokáže predstaviť svoj život. Jednoducho, stali ste sa jeho súčasťou presne tak, ako sa on stal súčasťou toho váśho. Zvládli ste hádky pre malichernosti, ale ustáli aj tie vážnejšie konflikty. Tie vás posunuli až sem, stali ste sa najlepšími priateľmi a partnermi. Vytvárate si spoločný život, rastiete a vyvíjate sa a aj keď si myslíte, že to nie je možné, každý deň sa milujete viac a viac. A presne preto je viac ako len jasné, že vás čaká krásna spoločná budúcnosť!

Foto: Shutterstock