Podľa čoho môžete spoznať, že ide o vážny vzťah? Dá sa to určiť bežnými vecami? No v podstate by sa dalo povedať, že existujú určité znaky, ktoré to môžu prezradiť. My sme sa pozreli na 5 najbežnejších z nich, ktoré prezradia, že váš partner to s vami myslí vážne a plánuje s vami budúcnosť. O aké teda ide?

Ste na prvom mieste

Ľudia, ktorí vstupujú do vzťahu majú tendenciu toho druhého dávať na prvé miesto pred všetkých a všetko. Dalo by sa povedať, že je to normálne. No po čase sa to môže zmeniť. Zásadne nie vtedy, ake ste vo vzťahu už dlhšiu dobu a stále máte pocit, že ste pre svojho partnera najdôležitejšia. Netvrdíme, že preto, aby ste sa tak cítili sa váš partner musí “odstrihnúť” od svojich kamarátov či typických “chlapských” večerov pri pive. Práve naopak, to, že ste pre neho stále na prvom mieste vám dáva pocítiť aj na prvý pohľad obyčajnými vecami. Jednoducho, stále sa snaží robiť všetko preto, aby ste boli šťastná a nič vám nechýbalo - a to stále. To je dokonalým dôkazom toho, že mu na vás záleží a plánuje s vami budúcnosť.

Podporuje vás vo všetkom

Je jedno do čoho sa pustíte, či akokoľvek náročné to bude. Partner, ktorý to s vami myslí vážne vás bude za každých okolností podporovať vo všetkom, pre čo sa rozhodnete. V tomto prípade máme skôr na mysli psychickú podporu zo strany partnera, ktorý vo vás verí (možno) aj viac, ako vy sama v seba. Aj pri prekážkach sa vás snaží povzbudiť a namotivovať natoľko, že to jednoducho zvládnete. Partner, ktorý to s vami myslí naozaj vážne je ten, ktorý vás presvedčí, že na to máte a zvládnete všetko! A viete prečo to robí? Pretože váš úspech je aj jeho úspechom! A keď ste šťastná vy, je šťastný aj on - v tom je to tajomstvo.