Začiatky každého vzťahu sú spojené so vzrušením, napätím a očakávaním. Zažívate tieto pocity práve teraz? Užívajte si ich, pokiaľ môžete, lebo časom vpadne do vzťahu rutina. No aj tá sa dá narušiť. Ako? Prinášame zopár tipov, ako aj dlhoročnému vzťahu vrátite iskru, ktorá ho opäť „nakopne“.

Randite

Skoro ráno budík, príprava detí do škôlky a do školy, rýchlo do práce, cestou späť nakúpiť, uvariť, upratať... Ženy toho musia zvládnuť naozaj dosť. Často preto zabúdajú nielen na seba, ale aj na partnera. Nervozita zatieni spoločné rozhovory, ktoré sú pre vzťah nesmierne dôležité. Skúste občas vypnúť a vyhraďte si čas len pre vás dvoch. Deti postráži babička a vy si vyrazte s manželom na rande. Také, aké ste zažívali v začiatkoch vzťahu. Stačí návšteva kaviarne či kina. Alebo romantická večerná prechádzka. Dve hodinky, ktoré strávite spolu bez toho, aby ste okrikovali deti alebo mysleli na prácu a povinnosti. Uvidíte, že váš vzťah to posilní a oživí.

Zvodná a sexi

Kúpte si šaty, ktoré bežne nenosíte. Červené kokteilky s hlbokým výstrihom, jemný mejkap, vysoké podpätky, podväzky a dráždivá spodná bielizeň. Uvarte dobrú večeru, zapáľte sviečky a čakajte svojho muža ako iná žena. Takú, ktorú ešte nepozná, ktorá ho bude dráždiť a ktorá bude štekliť jeho fantáziu. Prebuďte vášeň u svojho partnera. Je len a len na vás, akú formu si zvolíte. Výsledok je zaručený.