Rozmýšľate, akým spôsobom vám dá muž najavo, že je do vás zamilovaný? Je to možné odhaliť? No dalo by sa povedať, že áno. Keď sú totiž muži zamilovaní, správajú sa “inak” a tieto veci ich môžu prezradiť. Čo by ste si mali všímať?

Je z neho romantik

Muži vo svojej podstate nie sú od prírody práve romantickými bytosťami, aj keď česť výnimkám. Ak im však pomotáte hlavu, zrodí sa v nich cit pre romantiku, ktorý často ani oni sami nevedia vysvetliť. Môžete si všimnúť, že sa bude snažiť obdarúvavať vás samými romantickými darčekmi, kvetmi, či nebodaj zamilovanými veršami. Takisto vás môže zobrať na romantické miesto a to je dokonalou predzvesťou toho, že je z vás hotový.

Zaujíma sa o vás

Nemusíte byť spolu vo vzťahu na to, aby sa o vás muž zaujímal. Naopak, ten, ktorý to robí aj napriek tomu, že ste “len” kamaráti, je do vás zaiste zamilovaný. Jednoducho chce vedieť, ako sa máte, zaujímajú ho vaše názory a rád vám napríklad aj zavolá - len tak. No “len tak” u mužov nikdy nie je len tak, preto ak to robí, je do vás zamilovaný.

Predstaví vás blízkym

Pokiaľ ste už s vaším vyvoleným vo vzťahu, to či je do vás skutočne zamilovaný môžete zistiť aj tak, že si budete všímať, ako vás vníma. Len muž, ktorý je zamilovaný až po uši sa bude ženou po svojom boku chváliť vždy a všade. Navyše, ak sa vami chváli už aj pred rodinou a priateľmi, zrejme to bude vážne.