Máte zálusk na konkrétneho muža, no on nie a nie prejaviť záujem? Nezúfajte, dostať ho môžete aj tak. My vám prinášame zopár pomôcok, ktoré ak si osvojíte, úspech máte zaručený! Tak čo, vyskúšate ich?

Upravené vlasy

Vlasy sú korunou ženskej krásy a aj akýmsi nenápadným znakom atraktívnosti. Aj keď sú preferencie rôzne, väčšine mužov sa páčia ženy s dlhými vlasmi. Je jedno či sú rovné, vlnité alebo kučeravé, to závisí od vkusu daného muža. No rozhodne nie je šťastným riešením ísť von do spoločnosti a mať na hlave mastné či neupravené vlasy. Vždy sa teda snažte o to, aby vlasy vyzerali ako čerstvo umyté a učesané. Muži totiž milujú pohľad na pekné a dlhé vlasy.

Rúž na perách

Osobitnou kapitolou ženskej príťažlivosti sú pery. Pre mužov pôsobia ako nástroj vášne a uprednostňujú, ak pery vyzerajú plno a zdravo. Napriek ženskej tendencii používať rôzne metódy na zväčšenie pier, prieskum ukázal, že muži na ženách uprednostňujú skôr tenké až stredne veľké pery. Ženy by však nemali zabúdať ani na rúž, ktorý perám dodá farbu a „život“. 

Žiadny afekt

Jedno malé tajomstvo - mužom sa naozaj nepáčia afektované ženy. A hoci vyzerajú, že sa nimi bavia, smejú a cítia sa v ich prítomnosti dobre, nie je to pravda. Muži omnoho viac uprednostňujú prirodzené ženy, ktoré sú sami sebou a na nič a nikoho sa nehrajú. Navyše, ak je žena sama sebou a nepotrebuje sa správať afektovane len preto, aby muža zaujala či rozosmiala, má bod plus. Buďte teda sama sebou a nepretvarujte sa, máte väčšiu šancu, že sa stanete objektom záujmu nejedného muža.