Aké ženy sa mužom páčia najviac? To je otázka, ktorá zaujíma zrejme obe pohlavia, no to ženské predsa len o čosi viac. A aj keď by ste si (možno) mysleli, že mužov priťahujú len ženy s ideálnymi mierami, mýlili by ste sa.  O to viac sa im páčia také, ktoré majú aspoň niektoré z týchto vlastností.

Tie, ktoré sa nehanbia poriadne najesť

Teraz ruku na srdce - ktorá z nás je skutočne spokojná so svojou váhou, či proporciami? Napodiv, takých je len pár. Väčšina žien totiž nie je so sebou spokojných, najmä čo sa váhy týka. To sa odzrkadľuje aj na tom, že sa mnohé z nás “boja” normálne najesť, držíme diéty a z času na čas aj hladujeme.

Aj vám sa možno stalo, že na rande si teda nedáte nič na jedenie alebo maximálnej nejaký šalátik. Nech predsa dotyčný vidí, že sa stravujete zdravo a ešte ani nechcete pribrať. Tým však docielite opačný efekt. Mnoho mužov sa totiž zhodlo na tom, že sa im viac páčia ženy, ktoré sa nehanbia poriadne najesť a to bez toho, aby počítali každú jednu kalóriu. Okrem iného, spoločné jedenie je jednou z najobľúbenejších činností párov a muži vedia skutočne oceniť, ak ste pred nimi sama sebou.

Tie, ktoré sú zábavné

Zábavné, dobre naladené a usmievavé ženy sú na mužov doslova magnet. Muži totiž vyhľadávajú spoločnosť žien, ktoré pôsobia šťastne a optimisticky. Pre nich je to spojené s väčšou otvorenosťou ženy a dokonca aj šancou na flirtovanie. Úsmev teda nikdy nie je na škodu, vždy vám zaistí dostatok pozornosti.