O tom, čo priťahuje mužov na ženách sme už písali mnoho. No ako je to v opačnom prípade? Čo priťahuje ženy na mužoch zo všetkého najviac? V nasledujúcich riadkoch vám to prezradíme.

Hrubé obočie

U mužov sa nedbá na perfektne prirodzené obočie, ako u žien. Práve preto mnoho žien na mužoch priťahuje prirodzené a hrubé obočie. Nemusí to byť práve obočie typu Frida Kahlo, ale husté a hrubé obočie je na mužoch jednoznačne sexy.

Strnisko alebo brada

To, či sa vám viac páči niekoľkodňové strnisko alebo vypestovaná a upravená brada, je samozrejme individuálne. Každopádne každú ženu priťahuje, pretože ešte znásobuje mužskosť muža a naozaj máloktorá tomu odolá.

Pekná postava

Postavu si nevšímajú len muži na ženách, ale aj ženy na mužoch. Nemusí to byť práve model s tehličkami na bruchu, no pivné brucho tiež ženu neodrovná. Ideálne je, ak má muž primernaú postavu “tak akurát”. To mnoho žien zaujme viac.

Plné pery

Pery sú významným elementom príťažlivosti. A už dávno neplatí, že pristanú len ženám. O to viac zaujmú na mužoch, na ktorých vyzerajú skutočne príťažlivo a sexy.

Šedivé vlasy

O mužoch sa hovorí, že zrejú do krásy a je to pravda. Kým pre ženy je prvý sivý vlas katastrofa, muži to neriešia, ba dalo by sa povedať, že si to užívajú. Starnú totiž do krásy a ešte väčšej príťažlivosti.