Povolené je aj mužské oblečenie

Emancipáciou žien sme my ženy nielenže získali viac slobody, ale aj viac nových kúskov v šatníku. Kým muži v ženskom oblečení vyzerajú minimálne smiešne, ženy v mužskom úplne normálne. Ženy bežne nosia džínsy, či nohavice bez toho, aby to niekomu prišlo divné. A to je voči mužom dosť nefér.

Emócie

Muži hovoria, že ženy sú až príliš emotívne. Preto by ste sa však nemali urážať, ale brať to ako výhodu. My ženy totiž môžeme svoje emócie prejavovať kedykoľvek, či sú už pozitívne alebo negatívne. Môžeme plakať, kričať aj smiať sa súčasne a nikomu to nepríde čudné. Naopak, u mužov by to tak bolo, a preto aj pri veľkej bolesti musia predstierať, že im nič nie je, aj keď by sa najradšej (možno) rozplakali. Ale sú predsa chlapmi a tí si to nemôžu "dovoliť"!. Aj to ženám niekde v kútiku duše tajne závidia.

Pohodové rána

Ráno ženy je výrazne jednoduchšie, ako je to u muža. Tí sa musia potýkať s nechcenou, no prirodzenou erekciou, ktorú nevedia ovládať a kvôli ktorej občas aj meškajú do práce. No čo už, keď sa ich "pýcha" rozhodne ukazovať sa svetu pomerne dlhú dobu. Ženy takéto “problémy” nemajú, čo im muži pomerne často závidia.

Financie

Muži sú zvyknutí na stereotyp, že by mali platiť za ženy a ženy si to v podstate aj patrične užívajú. Niet sa potom mužom čo čudovať, ak sa ich peniaze pri žene míňajú rýchlejšie ako zarábajú. Nemožno ich preto viniť za to, že nosia tú istú košeľu už týždeň, zatiaľ čo vy máte nové šaty každý deň. A o platení v reštauráciách nehovoriac, aj keď by to tak nemalo byť. Aj preto muži ženám občas závidia, že sú ženami, a že v mnohých veciach to majú v živote jednoduchšie.

Foto: Shutterstock