Hovorí sa, že muži sú z Marsu a ženy z Venuše. A hoci to znie ako poriadné klišé, predsa len na tom niečo bude. Rozdiely medzi mužmi a ženami mužov sú evidentné asi vo všetkých oblastiach života. My sme pre vás vybrali zopár z nich a prinášame tie najzaujímavejšie veci, ktoré môžu muži ženám len ticho závidieť.

Mejkap

Vďakabohu za mejkap! Na to si spomenie mnoho žien každé ráno pri pohľade do zrkadla. Mejkap totiž predstavuje zopár zázračných vecičiek, ktoré vás aj po ťažkej noci dokážu preniesť do ľudskej podoby, a to doslova. Muži takúto možnosť nemajú, a preto im ostáva len dúfať, že im prirodzenú krásu nadelila príroda a ženám tieto kúzelné veci môžu len závidieť.

Sukne a šaty

Sukne a šaty sú prirodzenou súčasťou ženského šatníka, ktoré sú dobrým pomocníkom najmä v horúcich mesiacoch. Vzdušné a ľahké šaty poskytujú dostatočné pohodlie a voľnosť, čo sa u mužov povedať nedá. Tí sú totiž odkázaní na “nohavicový” život, kvôli čomu ženám ich možnosti závidia. A predsa len, ak by aj muži nosili sukne či šaty zrejme by sme ich nepovažovali za normálnych, ale čo už - spoločnosť im jednoducho nepraje.

Orgazmus

Možno by ste sa nad touto ženskou výhodou pousmiali, najmä v “rýchlych” milostných radovánkach, ktoré zväčša skončia úspešne len pre mužov. Áno, aj to sa stáva, no jedno výhodu to predsa len má. Ženský orgazmus je totiž omnoho intenzívnejší a pravdepodobne aj dlhší ako ten mužský. Keď sa k nemu už dopracujete, stojí to za to.

Väčší výber oblečenia

Ženské oddelenie s oblečením je v priemere o dve tretiny väčšie ako to mužské. Niet sa čo čudovať, keď mužom stačia na týždeň dve tričká a jedny spodky. Ženy si zas na týždeň zbalia pätnásť rôznych outfitov. A to je ten rozdiel. Aj keď muži nie sú nejakí extra nákupní maniaci, niektorí by zrejme ocenili, ak by bol výber mužského oblečenia o niečo väčší.