Myslíte si, že keď sa na vás zahľadí muž všíma si “len” váš vzhľad? Ak áno, možno budete prekvapení. Zisťovali sme totiž čo všetko si muži na ženách nenápadné všímajú. O týchto veciach ste možno doteraz ani nevedeli.

To, ako komunikujete

Aj keď sa vám to môže zdať čudné, mužov nezaujíma len váš výzor, aj keď aj ten hrá dôležitú úlohu. No v druhom rade sa zameriavajú aj na to, ako komunikujete s ostatnými. Väčšinou však nejde o to, čo hovoríte, najmä ak nekomunikujete s nimi. Vtedy si skôr všímajú či hovoríte zrozumiteľne a sebavedomo, alebo nie. To dokáže pridať na atraktívnosti.

To, či si všímate iných mužov

Najmä ak komunikujete s daným mužom, ktorý má o vás záujem, je jeho úlohou rýchlo a rafinovane vyhodnotiť, či si všímate aj iných. Ak si všimne, že áno, sú len dve možnosti. Buď sa začne snažiť ešte viac aby vás zaujal, alebo to vzdá, veď aj tak si všímate iných. Preto je na vás, komu venujete viac pozornosti.

Úsmev

Usmievavá žena je príťažlivá žena. Úsmev je totiž výrazným a zároveň jednoduchým prvkom, ktorý si muž na žene všimne a až tak si detailnejšie všíma jej postavu. Krásny, prirodzený a žiarivý úsmev vie upútať najviac.