Mužský ideál ženskej krásy je po stáročia opisovaný jav, ktorý zahŕňa mnoho vlastností ženy, od tých fyzických až po charakterové. Ktoré sú teda tými, ktoré dokážu mužov skutočne očariť? Prečítajte si nasledujúce riadky a zistite, či aj vy patríte k ženám, ktoré muži priam zbožňujú.

Dievča

Pre mužov je dôležité, aby žena pôsobila ako žena, no v tomto smere je tento typ ženy o niečom inom. Niektorí muži totiž preferujú ženy, ktoré pôsobia akosi dievčensky, sú jemné, krehké a často aj submisívne. Ide najmä o mužov, ktorí sa vo vzťahoch radi cítia dominantne a naopak o ženy, ktoré majú rady vodcovské typy mužov a preto si svoju nevinosť a akúsi nenápadnú dievčenskú jednoduchosť užívajú.

Dáma

Akýmsi opakom dievčenského typu ženy je žena - dáma, ktorá je sebavedomá a sexi. Takéto ženy sa vyznačujú najmä eleganciou a šarmom, vďaka čomu vedia vždy upútať pozornosť. Mužov vzrušujú najmä preto, že oplývajú aj akýmsi rúškom tajomstva či záhadnosti a nie je jednoduché s nimi nadviazať konverzáciu, keďže sú veľmi žiadané. A práve to, že sa muž musí o takúto sebavedomú ženu veľmi dlho snažiť, v ňom vyvoláva ešte väčšiu túžbu.

Sexy žena

Sexappeal ženy je dôležitý pre všetkých mužov bez rozdielu. Ale ako sa hovorí, sto ľudí, sto chutí a preto aj tu existujú rozdiely. Kým niektorým sa páčia prirodzenejšie ženy, iní uprednostňujú sexice, ktoré sú vždy dokonale upravené, oblečené a zmyselne voňajú. To je prirodzené, no častokrát sa stáva, že takéto ženy pre mužov predstavujú len dočasnú záležitosť a nie trvalý vzťah.