Žijete v dlhodobom vzťahu? Ak áno, určite nám dáte za pravdu, že sex na začiatku a teraz sa podstatne líšia. No nie je to na škodu. Existujú totiž rôzne druhy sexu, ktorý už pravdepodobne zažil každý, kto je, alebo bol v dlhodobom vzťahu. Súhlasíte?

Rýchlovka

Takýto sex je typický aj v začiatkoch vzťahu, no ani po rokoch nie je striktne zakázaný. Určite to (aspoň občas) poznáte. Ani nemáte chuť, ani sa vám nechce, dokonca možno ani nestíhate, no nakoniec vás aj tak premohne sexuálne vzrušenie a idete na vec. A čo je na tom? Aj takýto sex je sex, jedinou nevýhodou môže byť jedine to, že chýba predohra a vy si ho až tak neužijete.

Sex potajomky

Aj keď by ste si možno mysleli, že potajomky sa milujú len zaľúbenci na začiatku vzťahu, ani u dlhodobých partnerov to nie je až taká rarita. Keď to na vás jednoducho príde, je vám v podstate jedno, či ste práve v na návšteve u kamarátky, ktorá má plný dom detí, alebo na stanovačke s priateľmi. Pri takomto sexe sa však snaha nevydáť zvuky a robiť to úplne potajme nestretáva s najlepším uspokojením, však?

Ranný sex

Po pár ročnom vzťahu už dobre viete, že tým “voňavým” ranným dychom vás neteší len váš partner, ale rovnako aj vy jeho. No napriek tomu, je ranný sex najlepšou rozcvičkou a veď pravdupovediac, po čase si na tento svoj  “voňavý” dych zvyknete. A ak to dotiahnete obaja do úspešného konca, určite skonštatujete, že sa to oplatilo vydržať.