Nemáte šťastie na mužov a pohľad do minulosti vám predostrie len niekoľko nevydarených vzťahov? Neviete ako ďalej? V tom prípade by ste sa mali hlbšie zamyslieť nad tým, čo môže byť príčinou. Existujú totiž určité typy mužov, s ktorými dlhodobý a šťastný vzťah nikdy nevybudujete a nič dobré vás s nimi nečaká. Viete o akých mužov ide?

Chorobný žiarlivec

Žiarlivosť je akosi nevedome zakorenená v každom človeku. Ide o určitú formu istoty a vedomosti, že svojho partnera nestratíte kvôli niekomu inému. Hoci vzájomná žiarlivosť partnerov sa v súčasnosti prezentuje s humorom, existuje tu len veľmi tenká hranica. Pravidelné žiarlivostné scény nie sú ani náhodou dôkazom lásky, práve naopak. O dôvere sa v tomto prípade už nedá ani hovoriť. Ak má teda muž alebo partner potrebu kontrolovať každý váš krok a kladie vám dookola tie isté žiarlivostné otázky, poriadne si zvážte, či chcete s takýmto človekom naďalej budovať vzťah. 

Agresor

Cholerický založený muž nikdy nebude pre zdravý vzťah vhodným partnerom. Preto ak na mužovi vidíte sklony k agresii alebo ste pri ňom už zažili nejeden bezdôvodný výbuch zlosti, mali by ste zbystriť pozornosť. Od takéhoto typu muža nikdy nemôžete čakať, že sa zmení, nezmeníte ho dokonca ani vy. Do vzťahu s agresívnym mužom sa rozhodne nepúšťajte, pretože je veľmi pravdepodobné, že agresívne správanie môže v určitých situáciách prerásť aj do fyzického násilia. 

Mamičkin maznáčik

Oidipovský komplex je nanešťastie v súčasnosti moderným fenoménom. Jednoduchšie povedané, ide o chorobnú závislosť syna na matke, ktorá trvá aj v dospelosti. Hoci je pekné, že váš partner má harmonický vzťah so svojou mamou, ak sa aj v zásadným rozhodnutiach (najmä čo sa týka vašej osoby a vzťahu) obracia na svoju matku, mali by ste spozornieť. Z takéhoto správania vyplýva len to, že jeho mamička vám bude celý život v pätách. Poriadne si preto rozmyslite, či sa o svojho partnera chcete celý život doslova deliť s jeho matkou.