Ste vo vzťahu už istú dobu, milujete sa, no predsa len si občas leziete na nervy? Verte či nie, je to úplne normálne a to v oboch prípadoch. My sme sa bližšie pozreli na najčastejšie veci, ktorými partnerky svojim mužom poriadne lezú na nervy. Tak schválne, robíte niektorú z nich aj vy?

“NIČ” mi nie je

My ženy v sebe máme zakódovanú jednu vlastnosť, ktorá vzájomné porozumenie mužov ženám bezprostredne odsúva na druhú koľaj. Akú? Slovíčko “Nič”. Keď váš partner vidí, že ste maximálne nahnevaná, smutná, unavená alebo aj všetko v jednom a spýta sa vás čo s vami je, čo odpoviete? “Nič!”, veď čo iné. Toto slovo však muža neraz privádza do nepríčetnosti, pretože sám vidí, že “nič” vám rozhodne nie je. No my ženy takto reagujeme jedine preto, lebo si myslíme, že mužom dôjde prečo sme smutné, prečo máme zlú náladu alebo jednoducho to, čo sa stalo. No ale nie, mužom to nedôjde! Ak chcete teda predísť zbytočným hádkam, odpustite si to obľúbené slovíčko “nič” a povedzte mu to na rovinu. Máte šancu, že aspoň tak pochopí, čo s vami v skutočnosti je.

Nastavujú aspoň desať budíkov

Mnoho žien má problém ráno skoncovať s "beauty" spánkom a preto je pre ne typické, že si nastavia minimálne desať budíkov a najlepšie hodinu vopred, ako majú reálne v pláne vstať. Avšak ten otravný zvuk, ktorý zobudí partnerku na posledný krát, za to jej polovičku postaví na nohy po prvom zazvonení. Ak to máte vo zvyku aj vy, nečudujte sa potom, ak je váš partner hneď zrána podráždený a nervózny. Čo je však poľutovaniahodnejšie je fakt, že biorytmus ženy sa celkom nedá prestaviť a preto je dosť možné, že vášho partnera bude každé ráno strašiť desať budíkov ešte poriadne dlho.

Vytláčajú im vyrážky

Je jedno, či na ňom zbadáte poriadne hnisavú vyrážku alebo kopu čiernych bodiek, jednoducho vás to láka. A v podstate ani nemyslíte na to, ako veľmi ho to bude bolieť, veď je to predsa len nejaký chlap. No aj keď je to v podstate pravda, muža to dokáže poriadne naštvať a aj proti svojej vôli vám to nakoniec dovolí. A prečo? No veď preto, že vás miluje.