Na fungujúci vzťah vždy treba dvoch ľudí, ktorí su ňom ochotní pracovať. Máte pocit, že svojmu partnerovi poskytujete vo vzťahu všetko a lepšiu ženy by si ani nemohol priať? Skúste sa zamyslieť ešte raz. Existujú totiž určité veci, ktoré každý muž akosi podvedome “chce” od svojej ženy, aby sa cítil vo vzťahu šťastný a spokojný. O aké ide?

Pochvala a uznanie

Možno by sa mohlo zdať, že po pochvale a komplimentoch túžia viac ženy ako muži, no opak je pravdou. Aj muž od vás potrebuje počuť, aký je dobrý a šikovný vo všetkom čo robí. Chváľte ho preto často a veľa - a aj za bežné veci. Môže to byť kariérny úspech, pomoc v domácnosti alebo aj sexuálny výkon. Muži potrebujú a chcú počuť, že sú pre vás tými najlepšími. Vďaka tomu si je istý, že sa vám páči a stále po ňom túžite, čo ho k vám viac “pripúta”.

Intimita

Intimita nie je len sex, je omnoho komplexnejšia. Väčšinou zahŕňa emocionálne rozpoloženie a pocity. A verte či nie, aj muži majú city. Hoci ich nedávajú najavo až tak často ako my ženy, predsa len v nich niekde driemu. Nemyslite si preto, že ak máte doma silného chlapa, on nepotrebuje počuť, ako ho milujete. Práve naopak. Aj muži to chcú a potrebujú počuť. Nech už sú akokoľvek neoblomnými a tvrdými chlapmi, aj oni sa radi túlia, objímajú a vyznávajú lásku. Presvedčte preto svojho partnera o tom, že ho (možno aj po rokoch) nadovšetko milujete a že vždy budete stáť pri ňom. Uistíte ho tak, že si naozaj vybral tú pravú a nikdy nebude hľadať inú.

Osobný priestor

Ten je pre mužov veľmi dôležitý. Možnosť ísť s kamarátmi na pivo, pozrieť si futbal, či všetky ostatné chlapské záležitosti muži jednoducho k životu potrebujú. Zodvihnite preto papuču nad svojim milovaným a doprajte mu trochu osobného priestoru. Ak ho budete “nútiť” tráviť čas len vo dvojici, nemusí to skončiť dobre. Je preto dôležité spoločne strávený čas vyvážiť časom, kedy si obaja od seba “oddýchnete” a doprajete si osobný priesor. A u mužov to platí dvojnásobne.