Ako spoznáte toho dokonalého? Aj tým, že ste pre neho stále na prvom mieste. Ste jeho múzou, tou najkrajšou aj najdokonalejšou ženou a viete to aj napriek tomu, že si uvedomujete, že vždy od vás bude nejaká krajšia. Skutočne milujúci partner vám komplimenty hovorí veľmi často, či už ste spolu sami alebo na verejnosti. Aj tak vám dáva pocítiť, že ste jeho ideálom a presne vďaka tomu je aj on tým vašim.

Je pre vás oporou

Je tu pre vás vždy a v každej situácii. Správny a milujúci muž bude vašou oporou nech už sa deje čokoľvek, no najmä v tých ťažkých časoch. Povzbudí vás, rozosmeje a utvrdí vás v tom, že to spolu zvládnete. Nemusíte sa preto obávať, lebo pri ňom jednoducho cítite, že nech sa stane čokoľvek, všetko bude dobré.

Nechýba mu zmysel pre humor

Smiech je liekom na každý problém a preto by mal muž vedieť ženu zabaviť a rozosmiať. Tým, že vás rozosmeje, aj keď chcete byť mrzutá vám totiž dáva najavo, že mu na vás záleží a chce, aby ste s ním bola šťastná. Presne to je jediným prianím skutočne milujúceho muža a partnera. A čo vy? Máte po svojom boku takého muža?

Foto: Shutterstock