Každá žena túži po partnerovi, ktorý ju bude milovať, vážiť si ju a na ktorého sa bude môcť spoľahnúť. Hoci takých nie je veľa, predsa len niekoľko z nich existuje. Ktoré vlastnosti prezradia, že po svojom boku máte skutočne muža, s ktorým by ste mali zostať navždy?  

Je verný a úprimný

Vernosť a úprimnosť sa nanešťastie dnes už veľmi nenosí. A aj keď je to možno klišé, práve to malo byť alfou a omegou každého zdravého vzťahu. Mužov, ktorí sú verní len jedinej a nemajú potrebu myslieť na iné ženy je naozaj len ako maku. To isté platí aj pri úprimnosti, ktorá je kľúčom k vernosti. Úprimný partner totiž hovorí vždy pravdu, nech už je akákoľvek. A ak takého máte po svojom boku, držte sa ho.

Prejavuje vám lásku

Dobrý muž si vás váži bezohľadu na to, ako dlho ste spolu. Jeho úcta, ale aj láska sa totiž prejavuje aj milým rozmaznávaním, ktoré nikdy nie je na škodu. A dokonca nemusí ísť ani o nič svetoborné. Dôkazy lásky a úcty možno vidieť aj v bežných veciach. A to napríklad, ak vám pripraví obed či večeru, umyje riad, či uloží deti. Len tak, bez toho, aby ste ho o to žiadali. A rozmaznávanie vo forme kytice či raňajok do postele predsa tiež žiadna z nás neodmietne, však?

Rešpektuje vás

Partner, s ktorým má váš život budúcnosť vás vždy bude podporovať v tom, čo vás baví. Či sú to záujmy alebo práca, vždy bude vaše rozhodnutia rešpektovať. Nech máte akokoľvek čudné alebo staromódne hobby, ideálny muž sa z vás kvôli nim nebude vysmievať, ba naopak presne kvôli tomu bude milovať vašu jedinečnosť.

Zbožňuje vás pred svetom aj v súkromí