Každá žena, ktorá nielen vyzerá, ale aj pôsobí atraktívne a príťažlivo, zaiste upúta pozornosť mužov. Vedeli ste však, že existujú určité typy žien, ktoré majú na mužov presne opačný efekt? Prečítajte si, ktoré ženy muži vôbec “nemusia”, ba čo viac, ani ich nepriťahujú.

“Barbie” ženy

To sú tie, ktoré na sebe vždy nájdu niečo, čo by sa dalo vylepšiť a podľa toho aj patrične konajú. Nie sú to len silikónové prsia, ale aj zväčšené pery, umelé mihalnice, vyrovnaný nos, príčesky a kto vie ešte čo všetko. Takéto ženy síce vyzerajú ako z časopisu pre dospelých, no mnoho mužov im nefandí. Skôr sa ukazuje, že väčšina mužov uprednostňuje prirodzenú krásu pred tou umelou a preto ich takéto “Barbie” ženy príliš nerajcujú.

Príliš slušné ženy

Presným, ba až vtipným opakom, umelých a vylepšených žien sú tie, ktoré toho až príliš veľa skrývajú. V ľudovej komunikácii sa často zvyknú označovať ako “kostolné myšky”, ktoré sú maximálne slušné a zahalia každý jeden centimeter svojho tela. A to mužom naozaj nepríde dvakrát príťažlivé. Sabotovať vieru nie je na mieste, no je dobré nájsť kompromis medzi maximálnym zahaľovaním a odhaľovaním. Nemusíte ukázať hneď všetko, to určite nie, ale neskrývajte svoju krásu, ak chcete, aby bola obdivovaná.

Naivky

Naivita môže byť rozkošná, avšak len v prípade detí, u dospelých a zrelých žien rozhodne nie. A to vedia aj muži. Naivné ženy, ktoré pôsobia miestami hlúpo pre nich naozaj nie sú zaujímavé a čoraz viac sa ukazuje, že inteligencia je jednou z prvých príťažlivých vlastností. Mužom sa naopak omnoho viac páčia ženy, ktoré “majú v hlave” a pritom nepôsobia namyslene.