Normálny apetít

Väčšina žien totiž nie je so sebou spokojných, najmä čo sa váhy týka. To sa odzrkadľuje aj na tom, že sa mnohé z nás “boja” normálne najesť, držíme diéty a z času na čas aj hladujeme. Aj vám sa možno stalo, že na rande si teda nedáte nič na jedenie alebo maximálnej nejaký šalátik. Nech predsa dotyčný vidí, že sa stravujete zdravo a ešte ani nechcete pribrať. Tým však docielite opačný efekt. Mnoho mužov sa totiž zhodlo na tom, že sa im viac páčia ženy, ktoré sa nehanbia poriadne najesť a to bez toho, aby počítali každú jednu kalóriu. Okrem iného, spoločné jedenie je jednou z najobľúbenejších činností párov a muži vedia skutočne oceniť, ak ste pred nimi sama sebou.

Neustály úsmev

Usmievavá žena je príťažlivá žena. Úsmev je totiž výrazným a zároveň jednoduchým prvkom, ktorý si muž na žene všimne a až tak si detailnejšie všíma jej postavu. Krásny, prirodzený a žiarivý úsmev vie upútať najviac.

Žena do koča aj do voza

Muži takéto ženy zbožňujú a dokonca po nich aj (podvedome) túžia. Chcú mať vedľa seba ženu, ktorá ovláda základy etikety, vie byť slušná a elegantná, ale na druhej strane jej nerobí problém upratať či navariť. Je preto dôležité, či takto na daného muža pôsobíte. Ak je to pre vás prirodzené, je to o to lepšie, pretože ho rozhodne zaujemete. A je už len na vás, či bude tento záujem vzájomný.

Foto: Shutterstock