Každá žena sa chce páčiť a upútať pozornosť mužov. No nech by ste sa snažili vyzerať akokoľvek dokonale, existujú veci, ktoré muži považujú za poriadne prešľapy a popravde, na ženách ich odpudzujú. Na ktoré by ste si teda mali dať pozor?

Mastné vlasy

Nie nadarmo sa hovorí, že vlasy sú korunou ženskej krásy, pretože to tak naozaj je. A hoci by ste sa divili, aj o vašom zdravotnom stave vedia povedať veľa. Koľké z nás túžia po zdravých a dlhých vlasoch? A koľké z nás ich aj reálne majú? Hoci zdravie vlasov ovplyvňuje mnoho vonkajších aj vnútorných faktorov, vy môžete ovplyvniť to, ako vyzerajú na prvý pohľad.

Hoci možno nemusíte mať na hlave hustú hrivu, mužov rozhodnete nezaujmete, ak prídete na rande s mastnými vlasmi. Mastné vlasy pôsobia nielen nevkusne, ale dokonca môžu napovedať aj o vašej občasnej lenivosti. Samozrejme, že si vlasy nemusíte umývať každý deň, no rande či iné stretnutia si radšej plánujte vtedy, keď vaše vlasy vyzerajú čisto.

Vysušená pleť

Ďalším elementom, ktorý vám na kráse nepridá, je povädnutá a vysušená pleť, ktorú nanešťastie nezamaskujete ani prehnaným množstvom mejkapu, ba napáchate tým ešte väčšie škody. O pleť by ste sa mali dôkladne a pravidelne starať, čistiť a hydratovať, či dopriať si peeling alebo pleťovú masku. Pokiaľ starostlivosť o pleť budete zanedbávať, odrazí sa to na nej a na celkovom výzore vám to nepridá. Mužov naopak priťahujú ženy s čistou a žiarivou pleťou, ktorú môžete dosiahnuť aj vy, stačí na to len pár minút denne a pravidelne.

Príliš veľa parfumu

Parfum je skvelým prostriedkom, ktorý dokáže ešte počiarknuť vašu krásu a príťažlivosť, no ani toho by nemalo byť až príliš. Ak to s ním preženiete, u mužov dosiahnete opačný efekt. Naopak na to, aby ste ich očarili vám postačí zopár strekov - ideálne dva až tri na krk či zátylok a jeden na zápästia. Pri parfume preto pamätajte na heslo, že menej je niekedy viac.